map

Cumhuriyet cad. No:36/2

phone

(216) 712 21 05

HAKKIMIZDA

RENK HAVUZ İNŞAAT TURİZM SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. Yüzme havuzu kaba ve ince inşaat, filitrasyon ve dezenfeksiyon sistemleri, havuz aksesuarları, süs havuzları, şelale sistemleri, su oyunları, masaj havuzları, suna ve şok havuzları, suni kaya işleri ve park inşaatları, üzerine yetişmiş yetenekli kadrosu ile proje, taahhüt, imalat, satış ve satış sonrası hizmetleri konularında zengin seçenekleri ile havuz sektöründe kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Renk havuz firması, Havuz sektörünün ilklerinden olan ve sektöre birçok yenilik ve kalite getiren çalışmaları ile katkıda bulunan Sayın Mehmet ŞAHİN tarafından, Mustafa YILDIRIM ve Hakkı ATAŞ yanına alarak 1999 yılından 2005 yılı sonuna kadar REKSAN havuz şile şubesi olarak, 2006 yılı başından buyana RENK havuz olarak şile’de faaliyetini sürdürmektedir.

RENK havuz firması yurt içi projelerinde ve yurt dışında TÜRKMENİTAN, KAZAKİTAN, IRAK ve AFGANİTAN gibi ülkelerde birçok ciddi projelere imza atmaktadır.

RENK havuz firması UYGULAMALI HAVUZ ENSTİTÜSÜ (UHE) üyesidir.